<<  Kurumsal  >>

 

NEVTAT GIDA; Konya'da Büsan Organize Sanayi Bölgesinde, 1500 m2 lik kapalı alana sahip fabrikasında, gofret ve kadayıf üretimi yapmaktadır.

Firmamız; gıda üreticisi olarak üretimde hijyen ve kaliteden kesinlikle ödün vermeden Türk Halkının damak tadına uygun, aranılan ve beğenilen ürünler sunmaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Küçük bir atölyede başlayan üretim hayatımızı Konya'da ki 1500 metrekarelik modern tesisimizde sürdürmekteyiz.

Fabrikamızda;

Vanilyalı dökme gofret, kakaolu dökme gofret, ekmek kadayıfı, cevizli ve fındıklı sarma kadayıf, sade sarma kadayıf, baklavalık yufka sargılı kadayıf, fındıklı şekerpare tatlısı, Kemalpaşa tatlısı, peynir tatlısı ve dökme tel kadayıf üretimi yapılmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. 

Vizyonumuz;

Üretim yaparken günün teknolojisini takip ederek ve hijyen kurallarını harfiyen uygulayarak müşterilerimize daha kaliteli ürünler sunmak kısaca bizim vizyonumuzu oluşturmaktadır...

Misyonumuz;

Üretim kalitemizi ve ürün çeşitliliğimizi gün geçtikçe arttırarak kaliteli ve bol çeşitli ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktır...